Rekrutacja 2021/22 :Technikum Robót Wykończeniowych w Budownictwie

Mamy dla absolwentów szkoły podstawowej oraz gimnazjum MEGA PROPOZYCJĘ!
Rozpoczynamy rekrutację na rok szkolny 2021/22 do:
TECHNIKUM ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE!!!
Szkoła o takim profilu znajduje się na liście najbardziej poszukiwanych zawodów w Polsce!
Najlepsi fachowcy wyjechali by pracować za granicą!
Ty,możesz założyć swój biznes
Zdobędziesz kwalifikacje,oraz pracę od ręki !
To Ty będziesz dyktował warunki! Brzmi dobrze? To posłuchaj:
Technik robót wykończeniowych w budownictwie – w klasie tej uczeń zdobywa zawód przygotowujący go do organizowania, prowadzenia i koordynowania prac budowlanych związanych z robotami wykończeniowymi w budownictwie.

Jest to zawód szerokoprofilowy łączący wiele umiejętności wymaganych obecnie od fachowców przy kompleksowym wykonywaniu prac wykończeniowych w obiektach budowlanych. W tym zawodzie kształcimy zarówno z ogólnej wiedzy budowlanej będącej podstawą dla przyszłego technika oraz z wiedzy specjalistycznej, która obejmuje różnorodny zakres robót wykończeniowych. Uczeń zdobywa umiejętności wykonywania prac montażowych i okładzinowych, posadzkarskich, malarskich i tapeciarskich, jak również wiedzę w zakresie organizowania, kontrolowania i sporządzania kosztorysów robót budowlanych przy zastosowaniu specjalistycznych programów komputerowych. Absolwenci będą mogli podejmować pracę w firmach budowlanych, prowadzić własne firmy lub podejmować naukę na kierunkach technicznych wyższych uczelni.
Uczniowie w trakcie nauki będą mieli możliwość uczestniczenia w konkursach, szkoleniach, warsztatach, konferencjach oraz wycieczkach branżowych.
Jesteś zainteresowany? Zadzwoń 32-643-16-55 lub zajrzyj do naszej szkoły by powiedzieć się więcej.
Kto pyta ten nie błądzi! Nauka trwa 5 lat